VIM Speech

VIM Speech Vizyondan Misyona Girişimci Topluluğu‘nun resmi bir projesidir. “VIM” kelimesi İngilizce anlamıyla güç gayret demektir. “VIM Speech” ise güçlü konuşmalar anlamını taşımaktadır.

Proje Amacı

“Bir amaç başarının sonsuz koşuludur.” ilkesiyle oluşturulan bu proje alanında uzman isimler ile genç ve dinamik beyinleri buluşturmayı hedefler. Bu proje kapsamında bilgiye ulaşmak, onu paylaşmak ve fikir yaratmak vizyonunda olan insanların dünyayı değiştirebilecek güce sahip fikirleri, hayalleri ve gerekli donanımsal becerileri kazanmasını hedeflemektedir.

Program İşleyişi

Belirlenen organizasyonda alanında uzman kişiler, hedef kitlesi genel olarak üniversite öğrencileri ve yeni fikirlere açık, gelişen, azimli insanların tümüne belirli bir süre boyunca sunum ve konuşma yapacaklardır. Aynı zamanda programın girişinde, çıkışında ve verilen aralarda gerçekleştirilecek olan müzik performansıyla katılımcılara etkili bir program sunulacaktır. Bu etkinlik canlı olarak videoya kaydedilecek ve bu kayıt sosyal medyadaki Vizyondan Misyona Girişimcilik Topluluğu hesaplarında paylaşılacaktır.

Etkinlik öncesinde “VIM Gala” yapılarak insanları kaynaştırmakta ve etkinlik tanıtımı yapılmaktadır. Etkinlik bitiminde ise “VIM Party” yapılarak anlaşmalı mekanda dj performanslı bir parti yapılmaktadır.

Sponsor veya çalışma partneri olan dernek, vakıf ve firmalar etkinlik çevresinde ürün ve tanıtım stantları açarak etkinlik giriş, çıkış ve aralarında katılımcılarla buluşmakta ve doğal networking sağlanmaktadır.

Geçmişte 3 defa düzenlediğimiz etkinliğimize yaklaşık olarak 2000+ (iki bin) kişi canlı olarak katılmıştır. Başta çoğunlukla öğrenciler katılımı olsa da zamanla iş insanları, akademisyenler, sanatçılar ve kamu çalışanları da katılım göstererek etkinliğimizin misyonu genişlemiştir.

Geçmiş Etkinlik Afişlerimiz

VIM Speech 3
VIM Speech 2
VIM Speech 1

Nasıl Hissediyorsun?

Heyecanlı
5
Mutlu
5
Aşık Oldum
4
Emin Değilim
0
Alperen Baydemir
"Potansiyeli olan gençlerin önünü açacak ve onları geliştirecek vizyoner bir iş adamı olmak" hayaliyle hayatını şekillendirmeye çalışan, tutkulu ve meraklı biri.

You may also like

1 Comment

  1. […] Vizyon, “Dünyanın Pusulası” olma yolunda ilerleyen Vizyondan Misyona’nın projelerinden biridir. Onun gücünden ve gayretinden meydana gelen Edebî Vizyon, edebiyatın mahiyetinden […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Projelerimiz