vizyon

Edebî Vizyon, “Dünyanın Pusulası” olma yolunda ilerleyen Vizyondan Misyona’nın projelerinden biridir. Onun gücünden ve gayretinden meydana gelen Edebî Vizyon, edebiyatın mahiyetinden başlamak üzere onun bilinen en yaygın özelliklerini meydana getiren ve ondan beslenen değerler sistemidir.

Amacı

Edebî Vizyon, “Edebî değeri meydana çıkarmak, ne olduğunu anlamak” amacıyla kurulan bir WEB sitesidir. Edebiyata yeni bir bakış açısı kazandırmak, kalemini özgürce kullanabilen yazarlar yetiştirmek ve hayatta kalmayı bilen kimseye; yaşadığı çağın değer katmanlarını aşılamak istemektedir.

İşleyişi

Sitemiz, edebiyat dünyasında var olmayı seven, geleceğe dair güzel bir iz bırakmak isteyen, yazmanın şifasına inanan, kalemi güçlü yazarları içerisinde barındırmaktadır. Yönetim kurulumuz, yazma serüvenlerinde onların yanında olup, onları geliştirecek eğitimler düzenlemektedir.

Deneme, öykü, şiir, inceleme, sanat gibi türlerde yazılar yazılır. Bu süre içerisinde yazarlar, editörlerinden destek alırlar. Bir metnin yeterince demlendiği düşünen yazarlar, yazılarını gönderirler. Ve gönderilen yazılar, değerlendirmeden geçtikten, yayımlanabilir bir duruma geldikten sonra sitedeki yerini alır.

Sen de edebî değeri meydana çıkarmak, özgün yazılarını okurla buluşturmak istersen vimakademi@gmail.com adresinize mail atabilirsin!

vizyon
Edebî Vizyon

Nasıl Hissediyorsun?

Heyecanlı
6
Mutlu
6
Aşık Oldum
6
Emin Değilim
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir