Biz Kimiz?

Vizyondan Misyona
VIM AKADEMİ

Biz Vizyondan Misyona Girişimci Topluluğuyuz (VIM Akademi). Kısaltmamız “VIM”. Vizyon ve Misyon kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan, ingilizce anlamı “Güç, Gayret” olan bir sözcüktür.

Vizyondan Misyona, ülkemizin birlikte yaratmayı ve geliştirmeyi hedeflediği bir dünya ülkesi olma vizyonuna paralel olarak; ekonomik, sosyal, kültürel alanlardaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu alanlarda (teknoloji, sanat, sağlık, edebiyat, ekonomi, girişimcilik, vs…) donanım sahibi olmak isteyen bireylerin kendisini geliştirmesine olanak sağlayan bir kişisel gelişim platformudur.

Vizyonumuz

Akademimizin Vizyonu, kendine güvenen, geleceğe umutla bakan bireyleri bir araya toplayıp amaçları doğrultusunda hareket etmelerine yardımcı olmak ve onların kendilerine ve çevrelerine değer katmalarının önünü açmaktır. Ayrıca bireylerin gelecek fikrine karşı bir duyarlılık geliştirmek ve sanat, kültür alanında kaybolan değerlerimize sahip çıkmak ve gençliği bu yönde bilinçlendirmektir.

Misyonumuz

Akademimizin Misyonu, “Dünyanın Pusulası” olup hem ülkemizde hem dünyada kendini keşfetmekte olan genç yaşlı herkese ilham veren, yol gösteren bir platform oluşturmaktır.